Industrial Machinery s.r.o. Stroje pro obalový průmysl
a obalové materiály

CS EN

Z nabídky katalogu

Naše společnost provádí konstrukci, výrobu, import, montáž, instalaci a servis celé škály strojů určených pro výrobu popř. zpracování obalových materiálů.

Automatické převíječky STRETCH fólie Automatické převíječky
STRETCH fólie

Našimi stěžejními produkty jsou stroje pro převíjení a zpracování STRETCH fólie, řezačky papírových dutinek, extrudery pro výrobu bublinkové fólie, STRETCH fólie a jiných fólií, sáčkovací automaty včetně aplikátorů uzavíratelného zipu, kartonážní stroje a sešívací stroje pro zpracování kartonáže. De facto jsme ale schopni nabídnout jakýkoliv stroj související s výrobou či zpracováním obalů. Vlastní konstrukční oddělení zajistí tvorbu zařízení na míru zákazníka.

Nově lze v našem produkčním programu naleznout také importované stroje renomovaného německého výrobce DESCO, u nichž provádíme distribuci a odborný servis.


Chladící jednotky Chladící jednotky

Žhavou novinkou jsou pak speciální chladící jednotky, které fungují na zcela jiném principu než klasické klimatizační jednotky a dokáží přinést dramatické úspory na nákladech potřebných k snížení teploty v pracovních prostorech. Jsou ideálním pomocníkem zejména ve výrobních prostorech se zvýšenou provozní teplotou (např. výroba materiálů z plastů), ale najdou široké uplatnění v mnoha jiných aplikacích.