Industrial Machinery s.r.o. Stroje pro obalový průmysl
a obalové materiály

CS EN

O firmě INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o.

Vlnitá lepenka v rolích

Společnost INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o. vznikla na konci roku 2005. Za dobu své existence naše společnost vyprofilovala portfolio nabízených produktů s důrazem na aktuální poptávku trhu a stala se stabilním a perspektivním parterem celé řady uznávaných odběratelů.

Naší základní činností je montáž a prodej strojů pro obalový průmysl a výroba, import a velkoobchodní prodej obalových materiálů. Působíme především na českém a slovenském trhu, avšak řadu produktů exportujeme i na další teritoria Evropy, zejména Polsko, Balkán, Pobaltské země, Rumunsko, Bulharsko, Německo a další.

V oblasti strojů jsou našimi stěžejními produkty stroje pro převíjení a zpracování STRETCH fólie, řezačky papírových dutinek, extrudery pro výrobu bublinkové fólie, STRETCH fólie a jiných fólií, sáčkovací automaty včetně aplikátorů uzavíratelného zipu, kartonážní stroje a sešívací stroje pro zpracování kartonáže.

Z obalových materiálů pak distribuujeme zejména oboustranně lepicí pásky pro výrobu sáčků s klopou a lepicí páskou, dvouvrstvou vlnitou lepenku, přířezy z 2, 3 a 5 vvl, potištěné lepicí pásky, klopové krabice z 3 a 5 vvl atd. Mimo hlavní produkty nabízíme kompletní sortiment obalových materiálů a dalších strojů a zařízení pro výrobu a zpracování obalových materiálů včetně výroby na zakázku.

Naším cílem je především spokojenost zákazníka. Soustřeďujeme se jednak na co nejpříznivější poměr "kvalita / cena" a zároveň vyvíjíme tlak na co nejflexibilnější dodávky, závoz zboží přímo k zákazníkovi, ať už našimi vozidly nebo prostřednictvím externích dopravců. Velký důraz klademe na kvalitu poskytovaných služeb, rychlost servisních zásahů, odbornost technických pracovníků a certifikaci a standardizaci dle platných norem.

Známka - Spolehlivá firma serveru zivefirmy.cz Certifikát Spolehlivá firma 2011 firmě INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o.

Naše firma získala ocenění Spolehlivá firma serveru živéfirmy.cz


Partnerské weby